Ігротека

Вражаюча ігротека, власний скеледром, естафети з NERF – ми маємо чим здивувати малечу

Скеледром

Клуб дитячого дозвілля «Освальд» – перший дитячий клуб у Вінниці, який може похвалитися власним скеледромом! Дітки можуть влаштовувати командні перегони на скеледромі, або щоразу долати нові маршрути.

NERF

Дитячий клуб «Освальд» також є першим у місті, хто пропонує ігри та спортивні естафети з NERF! Ця гра викликає однаковий захват як у хлопчиків, так і дівчаток. Це завжди море веселощів і драйву!

Настільний футбол

Командні ігри можливі не лише на вулиці, а й у приміщенні за будь-якої пори року і погоди. Можна грати 1х1, а можна і 2х2 – вперед!

Батут

Після розумової активності дитині необхідне емоційне розвантаження. На те воно і дитинство, щоб проживати його весело і активно. Малечу чекає просторий батут – стрибай скільки заманеться!

Дитячий баскетбол

Тепла пора року не обходиться без веселих змагань у дитячий баскетбол! Просторий майданчик та яскраве баскетбольне обладнання – все, що треба для захоплюючої гри!

Lego

У клубі зібрано чималу кількість наборів Lego, адже ми знаємо, як багато прихильників цієї гри серед малечі. Збирай та грай!

Ляльки та іграшки

Ми добре знаємо уподобання сучасних дітей і підготували для них вражаючий вибір іграшок та ляльок. Улюблені герої на будь-який смак: Barbie, Monster High, Super Heroes, Hot Wheels, PS4